Rýchle správy
Home » Aktuality » Chystáte víkendovú rodinnú grilovačku, ale v tom momente zistíte, že už máte prázdnu plynovú fľašu?

Chystáte víkendovú rodinnú grilovačku, ale v tom momente zistíte, že už máte prázdnu plynovú fľašu?

Túto situáciu zažíva mnoho  našich zákazníkov a preto sme radi, že na Slovensku môžeme predstaviť inovatívnu službu – Plynomat.

Plynomat je novinkou vo svete plynových fliaš a ako prvý prinášame túto novinku na Slovensko. Ide o samoobslužné automatizované zariadenie na výdaj a predaj plynových fliaš. Zákazník si pohodlne vymení prázdnu plynovú fľašu za plnú alebo v prípade, že nemá fľašu na výmenu, po zaplatení zábezpeky dostane novú plnú plynovú fľašu.

Zákazník môže za plynovú fľašu zaplatiť ktoroukoľvek platobnou kartou priamo pomocou platobného terminálu, ktorý je súčasťou Plynomatu.

Výhody Plynomatu:

  • POHODLIE – Plynovú fľašu je možné si v Plynomate zakúpiť nonstop, bez ohľadu na to či je deň, noc, víkend alebo sviatok. Sami si vyberiete čas ktorý Vám vyhovuje.
  • RÝCHLOSŤ – Na zakúpenie plynovej fľaše vám stačí minútka.
  • JEDNODUCHOSŤ – Žiadne formality žiadne papierovačky a žiadne čakanie v rade alebo na výdajnom mieste. Plynovú fľašu si jednoducho zakúpite v Plynomate, bez čakania a to kedykoľvek 24 hodín denne 7 dní v týždni.

Prvý Plynomat na Slovensku nájdete v priestoroch OC Tulip v Martine. Príďte a vyskúšajte si túto novinku medzi prvými.

Ďalšie Plynomaty budú postupne pribúdať a budú umiestnené na strategických miestach, ako napríklad pri nákupných centrách, či pri supermarketoch. Pohodlne tak budete môcť jednoducho skombinovať váš víkendový nákup so zakúpením plynovej fľaše.

Obsluha  Plynomatu je jednoduchá a intuitívna a podobná ako pri bankomate. Zvládne to naozaj každý.

Ide o nový spôsob predaja plynových fliaš, dostupný v mnohých krajinách sveta.

Plynomat je najmodernejšia forma poskytovania služby výmeny prázdnych plynových fliaš za plné, ktorá umožní klientom získať kvalitný plyn za prijateľnú cenu.

Viac informácií nájdete na www.plynomat.sk.