História značky Lexus

Vážení priatelia,

Dovoľujeme si Vám dať do pozornosti krátke video, týkajúce sa značky Lexus a jej histórie.

Film, ktorý je vyrobený ako video virtuálnej reality, rozpráva o tom, ako sa Lexus za posledné tri desaťročia úspešne etabloval ako inovatívna globálna značka.

Popisuje výzvy, pred ktorými značka stála, keď po prvý raz vstúpila na trh s luxusnými produktmi, a ako čerpala z japonských tradícií – pohostinnosti omotenaši a remeselného majstrovstva takumi – , aby vniesla jedinečné kvality do automobilov, ktoré vyrába, a služieb, ktoré poskytuje.

Film vyzdvihuje jej kľúčové úspechy. Prvým je uvedenie pôvodného modelu RX na trh – modelu, ktorý položil základy koncepcie luxusného SUV. Ďalej je to model RX 400h ako prvé hybridné elektrické luxusné vozidlo na svete a napokon model LFA – ručne vyrobené superšportové auto, ktoré zadefinovalo prístup spoločnosti Lexus k strojárstvu vysokovýkonných vozidiel.

Ako sa značka posúvala do priestoru svetových trhov, nepretržite prehodnocovala kvality, ktoré sa od luxusnej značky očakávajú, pričom mala neustále na zreteli zameranie na človeka a snahu o viac než len výrobu automobilov, pretože chcela svojim zákazníkom prinášať úžasné zážitky v rámci životného štýlu.

Prajem príjemný zážitok.

VIDEO TU: História značky Lexus

Prejsť na začiatok