Suzuki pre šport ušľachtilých zásad

Majstrovstvá sveta v džudo sa tohto roku prvýkrát počas svojej histórie uskutočnia na maďarskej pôde (28. augusta až 3. septembra, budapeštianska Športová aréna Pappa László). Najlepší pretekári majstrovstiev si rozdelia rekordnú dotáciu jeden milión amerických dolárov. Hlavným partnerom podujatia, ktorý preň poskytuje tiež vozidlá Suzuki, je spoločnosť Magyar Suzuki Corporation.

„Podniková filozofia a kultúra Suzuki majú veľa spoločného so zásadami, aké predstavuje džudo. Sú to najmä sústavné učenie, sústredenie sa, pripravenosť, vytrvalosť a čestnosť v súťaži. Na trhu s motorovými vozidlami pomohol takýto prístup Magyar Suzuki Corporation stať sa najúspešnejším maďarským výrobcom automobilov. Verím, že okrem sponzorstva môže Suzuki prispieť k úspešnej príprave a účasti maďarského tímu na Majstrovstvách sveta v džudo i v ďalších súťažiach tiež poskytnutím vozidiel „, uviedol v súvislosti s podporou tohto výnimočného podujatia spoločnosťou Magyar Suzuki Corporation jej generálny riaditeľ Yoshinobu Abe.
Na prahu Majstrovstiev sveta v džudo 2017 vypustilo tisíc džudistov v Budapešti na Námestí budapeštianskych hrdinov symbolických 2017 poštových holubov so správou o tomto podujatí do 2017 miest v Maďarsku a na celom svete. Džudo je populárny šport a má úspešných reprezentantov nielen v Japonsku, Maďarsku ale aj na Slovensku. Vstupenky na Majstrovstvá sveta v džudo 2017, kde sa očakáva historicky najväčší počet súťažiacich  i návštevníkov ponúka Broadway Box Office a internet. Nemeckí fanúšikovia už obsadili v budapeštianskej Športovej aréne Pappa László celý sektor.

Priebežné informácie k podujatiu sú na oficiálnych stránkach Majstrovstiev sveta v džudo: /www.worldjudo2017.hu/ a na Facebookovej stránke: /www.facebook.com/worldjudo2017/. Zástupcovia médií sa môžu majstrovstiev zúčastniť len po oficiálnej akreditácii s on-line registráciou na webovej stránke Medzinárodnej federácie pre judo (IJF). Formulár akreditácie je k dispozícii na: /http://datastat.si/IJF_media/.

-si-

Prejsť na začiatok