Leto s Toyotou vďaka neuveriteľnej cenovej ponuke

2015_Auris_21__midSpoločnosť Toyota Central Europe – Slovakia pripravila atraktívnu ponuku na začiatok leta pre svojich päť najpredávanejších typov: Yaris, Auris, Corolla, Verso a Avensis. Cenové zvýhodnenie, zvýhodnenie cien balíkov výbavy, ale j zaujímavé benefity sú určené pre hotovostných aj bezhotovostných zákazníkov.

 

Toyota Yaris s  limitovanou edíciou  Selection

2014_YARIS_LOUNGE_19__midYaris Hybrid bol uvedený do predaja v lete 2012. Momentálne predstavuje takmer 30 % z celkového predaja Toyoty Yaris, čo znamená, že každý tretí predaný Yaris, je práve s hybridným pohonom.

2014_YARIS_LOUNGE_20__midPráve teraz Toyota ponúka limitovanú edíciu Yaris Selection so zľavou 600 eur. Navyše sú v ponuke zvýhodnené ceny výbavových balíkov v hodnote až 590 eur. Balík s názvom Trend tak získa zákazník zadarmo. Súčasťou balíka sú 15″ zliatinové diskové kolsá, predné hmlové svetlá s chrómovanými rámčekmi.

Toyota Yaris Selection je k dispozícii už od 9300 eur.

 

Toyota Auris

2015_Auris_16__midLákavá ponuka je pripravená aj pre Auris v obidvoch karosárskych verziách a taktiež pri konvenčnom, tak aj plne hybridnom pohone.  Pripravený je špeciálny letný bonus v  hodnote 500 eur pre všetky výbavy a motory.

Pre motor 1.2 turbo ponúka Toyota navyše zľavu, taktiež vo výške 500 eur.

Výhodná ponuka balíkov výbavy, ktorými si môže zákazník svoje auto dovybaviť, platí aj pri type Auris.

2015_Auris_11__midBalík Trend, ktorého súčasťou sú 16″ zliatinové diskové kolesá, tempomat, obmedzovač rýchlosti zatmavené zadné bočné okná a okno piatych dverí je vo výbave Active automaticky zadarmo, a balík Trend + ktorý obsahuje Snímač šera, stierače predného okna so snímačom dažďa, vnútorné spätné zrkadlo s automatickou clonou, spätné zrkadlá – elektricky sklopné, vyhrievanie predných sedadiel, elektricky ovládaná drieková opierka na sedadle vodiča je teraz so zľavou až 500 eur.

Toyota Auris je teraz k dispozícii už od 12 990 eur.

 

Toyota Corolla

COROLLA_DYN_25_DPL_2013__midToyota tento rok oslavuje 50. výročie zrodu tohto typu, najpredávanejšieho automobilu na svete. Aj dnes, keď sa predáva už jej 11. generácia, ostáva Corolla najobľúbenejším typom v sortimente osobných automobilov tejto značky. V súvislosti s príchodom novej Corolly na slovenský trh pripravila spoločnosť Toyota Central Europe – Slovakia pre svoj nový najobľúbenejší typ atraktívnu ponuku a cenové zvýhodnenia.

2013_Corolla_Location_04__midCenové zvýhodnenie 500 eur je pripravené pre prvých 100 zákazníkov a vzťahuje sa na celý modelový rad bez rozdielu stupňa výbavy. V prípade najpredávanejšej výbavy Active, získajú zákazníci balík Trend+ v hodnote 1000 eur automaticky zadarmo. Obsahuje 16“ zliatinové diskové kolesá, stierače predného okna so snímačom dažďa, zatmavené bočné okná a zadné okno, vyhrievanie predných sedadiel a predné a zadné parkovacie snímače. Balík s názvom LED je cenovo zvýhodnený z 1000 eur na polovicu. Za 500 eur si tak zákazník môže svoje auto dovybaviť o Bi-LED predné reflektory, automatické nastavenie výšky svetiel a ostrekovače predných reflektorov.

Toyota Corolla je k dispozícii už od 12 990 eur.

 

Toyota Verso – edícia Holiday

Toyota_Verso_03__midŠtýlové, pohodlné a flexibilné Verso, navrhnuté tak, aby dokázalo uspokojiť čoraz rozmanitejšie požiadavky zákazníkov v segmente MPV, ponúka vynikajúci pomer medzi hodnotou a cenou. Aj napriek relatívne malým vonkajším rozmerom sa môže pochváliť výnimočne priestranným interiérom s jednou z najväčších vzdialeností medzi radmi sedadiel v danej triede vozidiel a všestrannosťou pravého mnohoúčelového vozidla vďaka systému sedadiel Toyota Easy Flat.   V súčasnosti je v ponuke limitovaná edícia s názvom Holiday. Toyota_Verso_07__midCenové zvýhodnenie pri tejto edícii je až do hodnoty 2700 eur. Súčasťou je finančné zvýhodnenie vo výške 820 eur, navyše navigácia Go v hodnote 660  eur a balík výbavy s názvom Trend v hodnote 1220 eur, získa teraz zákazník zadarmo.

Cena typu Verso v limitovanej edícii Holiday je už od 17 470 eur.                                                                                                                                                                                                                                   

Toyota Avensis

Avensis_09__midMedzi silné stránky typu Avensis vždy patrili vlastnosti ako kvalita, odolnosť a spoľahlivosť. Aj súčasná generácia si v tejto oblasti udržiava popredné postavenie medzi konkurentmi v segmente D, pričom v roku 2014 získal najvyššie hodnotenie v prieskume agentúry J.D.Power o spokojnosti nemeckých majiteľov vozidiel (J.D.Power Vehicle Ownership Satisfaction Survey). Hoci Avensis už tradične oslovuje súkromných aj podnikových zákazníkov, je to práve druhá uvedená skupina, ktorá sa s podielom 75 % na celkovom objeme predaja v segmente D stará o najväčší odbyt.

Avensis_22__midToyota pre tento svoj typ pripravila atraktívnu ponuku. Limitovanú edíciu  Business môže zákazník získať až so zľavou až 6700 eur a navigáciou GO zadarmo.    K limitovanej edícii so zľavou až 3500 eur získa zákazník dodatočnú zľavu aj na balíky výbav, a to v hodnote až 3200 eur.                                                                                                                     

 Typ Avensis je k dispozícii už od 22 400 eur.

Pri všetkých typoch môže zákazník využiť revolučné  financovanie na Toyota GARANT s 0-percentným navýšením od spoločnosti Toyota Financial Services Slovakia, ku ktorej Toyota ponúka predĺženú 5-ročnú záruku ZADARMO. V prípade hotovostnej platby získa zákazník zadarmo okrem predĺženej 5-ročnej záruky aj havarijné poistenie a poistenie PZP na jeden rok.

Prejsť na začiatok