Spoločnosť Honda predstavila novú aplikáciu Africa Twin

CRF1000L_Africa_Twin_Augmented_reality_App-01Spoločnosť Honda Motor Europe predstavuje unikátny nový spôsob, ako si môžu záujemcovia prezrieť nový motocykel CRF1000L Africa Twin – aplikáciu Honda Africa Twin.

Aplikácia využíva technológiu CGI, pokročilé 3D modelovanie a rozšírenú realitu, pomocou ktorej si možno na smartfóne podrobne prezrieť všetky verzie modelu Africa Twin (štandardný, ABS i DCT) vo všetkých štyroch dostupných farebných vyhotoveniach (CRF Rally, Africa Twin Tricolor, Digital Silver Metallic a Matte Ballistic Black Metallic). Pomocou fotoaparátu na svojom zariadení záujemcovia potom môžu nimi novovytvorenú Africa Twin preniesť kamkoľvek do svojho prostredia – do garáže, do obývačky, na pracovný stôl atď.

Pomocou aplikácie možno:

CRF1000L Africa Twin Augmented reality App
CRF1000L Africa Twin Augmented reality App
  • model Africa Twin prezrieť z akéhokoľvek uhla a z akejkoľvek vzdialenosti,
  • meniť model a farbu, skúmať rozdiely a rozhodovať sa o svojich preferenciách,
  • oboznámiť sa s hlavnými vlastnosťami stroja prejdením prstom po spodnej časti displeja,
  • „umiestniť“ stroj Africa Twin do svojho vlastného prostredia kliknutím na ikonu oka na displeji a namierením fotoaparátu vášho zariadenia,
  • zmeniť veľkosť virtuálneho stroja Africa Twin na displeji, snímku si uložiť a zdieľať ju prostredníctvom sociálnych sietí

Aplikáciu už používajú predajcovia značky Honda v celej Európe ako nový spôsob oboznamovania zákazníkov s jednotlivými verziami nového motocykla Africa Twin.

Aplikácia je dostupná pre IOS a Android pod nasledujúcimi odkazmi, prípadne zadaním výrazu „Africa Twin“ do vyhľadávania príslušného obchodu.

Apple: https://appsto.re/gb/Hl8jab.i

Google Play: https://play.google.com/store/apps/details?id=com.hondaeu.africatwin

Prejsť na začiatok