Rýchle správy
Home » Aktuality » TOYOTA AYGO PREDSTAVUJE ŠPECIÁLNE EDÍCIE

TOYOTA AYGO PREDSTAVUJE ŠPECIÁLNE EDÍCIE

AYGO x-clusiveNová edícia Toyoty Aygo x-pure zaujme bielou farbou okrem karosérie aj na kolesách v podobe brúsených zliatinových diskových kolies so špeciálnym bielym lakom. Biela a strieborná sú prítomné aj v interiéri vozidla. Biele sú rámiky prieduchov klimatizácie a detaily rovnakej farby sú aj na sedadlách a koberčekoch. Strieborná je zasa stredová konzola a rámik preraďovacej páky.. Edícia x-pure „nie je len o dizajne“, ponúka funkciu Smart Entry & Start, ktorú ocenia predovšetkým ženy, keď nebudú musieť hľadať kľúče zapadnuté v kabelke. Vo výbave sú tiež predné hmlové svetlá, automatická klimatizácia a snímač stmievania. Nové Aygo x-pure je k dispozícii s ručne ovládanou prevodovkou už za 10 320 €, v prípade, že si zákazník vyberie vozidlo s automatickou prevodovkou, zaplatí 11 120 €.

AYGO x-pureTým však novinky v prípade kolínskeho Ayga nekončia. Pre záujemcov, ktorí uprednostňujú tmavší lak, je určená druhá špeciálna edícia x-clusiv. Tú charakterizuje sivá metalíza v kombinácii so strieborným x. V harmónii farieb exteriéru a interiéru sa tu snúbia sivá a strieborná. Edícia x-clusiv ponúka, navyše oproti x-pure, zatmavené zadné sklá, balík bezpečnostných technológií Toyota Safety Sense a čiernu sťahovaciu strechu. Zákazníci môžu získať nové Aygo x-clusiv od 11 230€.

AYGO x-citeTreťou špeciálnou edíciou je Aygo x-cite. Odlišuje sa výrazným metalickým lakom karosérie s názvom Modrá Cyan, zliatinovými diskovými kolesami so špeciálnym čiernym dizajnom, načierno lakovanou hornou linkou predných blatníkov a spätnými zrkadlami a taktiež prednými hmlovými svetlami. V interiéri sa nachádzajú chrómované vnútorné kľučky dverí, stredová konzola a rámik preraďovacej páky je čiernej farby, výduchy ventilácie ladia s exteriérovou modrou a taktiež sedadlá a rohože sú doplnené modrými detailmi.  Pre výbavu x-cite je voliteľný balík výbavy s názvom x-smart len za polovicu. Zvýhodnená cena balíka je 400 €.  Cena modelu Aygo x-cite začína na 9 770 €.

Toyota zákazníkov na niektorú špeciálnu edíciu typu Aygo láka  aj súpravou zimných pneumatík zadarmo.